Grup Şirketler

 • PANPAN BOYA

  Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup,şirket kurucusu Ufuk Şengün'dür. Amacımız farklı olanı arayarak, daima müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek en uygun ürünü onlara sunabilmek.. her segmentten boya markasını tüm skalası ile ve müşteri odaklı çalışarak, mutlak velinimetimiz olan müşterilerimizin beklentilerini aşmak, koşulsuz müşteri mutluluğuna ulaşmaktır.

  Detay -->
 • UFUK ŞENGÜN TARIM

  1950 li yıllarda Tedarikçiliğe başlayan firmamız Alaşehir ‘in ilk tedarikçilerindendir. Üç kuşaktır dürüstlüğü ve güvenilirliği ile üzüm tedarikçiliği yapan Firmamız 2006 yılına kadar Türkiye’nin önde gelen üzüm ihracatçısı Üzümsan A.Ş. ye tedarikçilik yapmıştır. 2006-2011 yılları arasında istikrarlı büyüme politikası geliştiren Firmamız Tüm Türkiye’nin ihracatçı firmalarına tedarikçilik yapar konuma gelmiştir.

  Detay -->
 • UFUK SİGORTA

  Tarım Sigortaları , Sağlık Sigortaları , Otomobil Sigortaları , Ev Sigortaları , Sorumluluk Sigortaları , İşyeri Sigortaları , Seyahat ve Yat Sigortaları vb. sigorta işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.Yılların verdiği tecrübeyle büyüme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ufuk Sigorta, sigortacılık konusunda deneyimini değerli müşterileri için kullanmaktadır.

  Detay -->